Efekt powiększający biust bez skalpela i stanika push-up

Wiele kobiet poświęca się dla uzyskania idealnego biustu- przechodzą bolesne i ryzykowne operacje aby mieć jędrne, kształtne i duże piersi. Jednak coraz częściej Polki decydują się na szybkie, bezinwazyjne metody, które nie wymagają tyle cierpienia a są z powodzeniem wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej.

 

Kto korzysta z poprawiania wyglądu piersi?

 

Utrata młodzieńczego wyglądu wiąże się także z kształtem i formą biustu dlatego wiele kobiet stara się zapobiec takiemu stanowi rzeczy używając specjalnych kremów, nosząc biustonosze push-up i wykonując ujędrniające ćwiczenia. Zwykle jest to grupa 20 i 30-latek, które po urodzeniu dziecka straciły świeży wygląd a także panie po kuracji odchudzającej. Te bardziej wymagające i zwykle starsze decydują się na zabiegi modelujące piersi bez używania skalpela.

 

Sposoby ujędrnienia biustu

 

Obecnie najczęściej stosowanymi metodami są: mezoterapia mikroigłowa, zabiegu Ulthera i Cryolift 3. Są  zamiennikiem dla interwencji chirurgicznej a potrafią zmniejszyć rozstępy, cellulit, ujędrnić piersi.

 

Rodzaje zabiegów

 

Mezoterapia mikroigłowa daje nam efekty odmładzające zarówno dla kształtu biustu jak i dla wyglądu skóry. W gabinetach kosmetycznych znajdziemy szereg zabiegów poprawiających wygląd piersi jednak okazuje się, że mezoterapia jest najbardziej skuteczna i dlatego też najczęściej wybierana przez panie. Zabieg polega na wprowadzenie pod naskórek używając bardzo cienkiej igły specjalnie skomponowanych substancji na bazie kwasu hialuronowego. Zwykle mieszanka składa się z witamin i preparatów zawierających składniki ujędrniające. Mezoterapia działa kojąco na skórę bo dostarcza jej wiele niezbędnych składników odżywczych, nawilża ją i odmładza.

Specjaliści twierdzą, że ten zabieg efektywnie działa na wzmocnienie tkanki łącznej i napięcie skóry. Podnosi i wypełnia biust, odżywia i wygładza skórę.

 

Natomiast Ulthera jest bezinwazyjnym liftingiem skóry w obrębie biustu dającym efekt push-up. Korzysta się z urządzenia o tej nazwie aby uzyskać napięty i jędrny biust. Działanie polega na wykorzystaniu ultradźwięków wymierzonych w kierunku piersi i ich okolicy, tkanki podskórne obkurczają się dzięki czemu biust zostaje podniesiony. Dodatkową korzyścią jest stymulacja produkcji kolagenu w organizmie pacjentki a efekt po zabiegu utrzymuje się nawet przez trzy lata.

 

Ostatnią propozycją jest zabieg o nazwie Cryolift 3 dający efekt sprężystej skóry. Działanie krioplastyki i terapii LED to nic innego niż potraktowanie piersi zimnem (dociera ono do głęboki warstw skóry, pobudzając mikrokrążenie i dotleniając komórki) a drugim etapem jest luminoterapia czyli rozgrzanie obszaru biustu światłem LED. Znikają oznaki starzenia się skóry, które są eliminowane dzięki czterem rodzajom światła, które oddziaływają na poszczególne warstwy skóry. Te dwa działania mają na celu pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu, także z drugiej strony odżywieniu go odpowiednio dobranymi specyfikami.